Sâmbătă și duminică sunt programate meciurile etapei a zecea din seriile A și B, respectiv etapa a unsprezecea din Seria C a ligii a patra sătmărene, dar și etapa a noua din liga a cincea sătmăreană

Program Liga 4, Seria A (Zona Tur-Talna), etapa 10:
Sâmbătă, 26 octombrie:
Speranţa Halmeu – Talna Oraşu Nou (ora 13:00/15:00)
Arbitri: Simon Elek, Matei Claudiu, Pop Emanuel;
Observator: Turtureanu Ioan;
Sportul Botiz – AS Livada (ora 14:00/16:00)
Arbitri: Chiorean George, Toth Kristian, Szakacs Zsolt;
Observator: Iuhas Ioan;
Duminică, 27 octombrie:
Olimpia MCMXXI Satu Mare – Voinţa Lazuri (ora 12:00/14:00)
Arbitri: Bathory Ştefan, Popescu Tudor, Raţ Sebastian jr.;
Observator: Ziman Cornel;
Dacia Medieşu Aurit – Energia Negreşti (ora 13:15/15:15)
Arbitri: Rebegea Ciprian, Miclăuș Răzvan, Batori Patrick;
Observator: Pintea Mircea;
Turul Micula – Victoria Apa (ora 14:00 – sen.)
Arbitri: Bogdan Răzvan, Estan Alex, Jenifer Damian;
Observator: Halici Eugen;
Venus Dumbrava – Voinţa Turţ (amânat)
Program Liga 4, Seria B (Zona Someş), etapa 10:
Sâmbătă, 26 octombrie:
Someşul Oar – Unirea Păuleşti (ora 12:00/14:00)
Arbitri: Bogdan Răzvan, Por Constantin, Nagy Szabolcs;
Observator: Pataki Zoltan;
Duminică, 27 octombrie:
Viitorul Vetiş – Ştiinţa Beltiug (ora 12:00/14:00)
Arbitri: Kovacs Szabolcs, Kopriva Tamas, Sălăgean Norbert;
Observator: Torok Zoltan;
Cetate Ardud 800 – Crasna Moftinu Mic (ora 12:00 – sen./ ora 14:00 – jun., teren Mădăras)
Arbitri: Bărbuş Stejerel, Sician Gabriel, Trella Zoran;
Observator: Chioreanu Radu;
Recolta Dorolţ – Voinţa Babţa (ora 12:00/14:00)
Arbitri: Por Constantin, Ghencean Ionuţ, Petruţ Sebastian;
Observator: Vigu Iosif;
FC Unirea Tăşnad – Luceafărul Decebal (amânat)
Voinţa Doba stă.
Program Liga 4, Seria C (Zona Crasna), etapa 11:
Sâmbătă, 26 octombrie:
CSM Victoria Carei – AS Căpleni (ora 09:00/11:00)
Arbitri: Mazilu Ovidiu, Por Constantin, Neichi Sergiu;
Observator: Năstruţ Liviu;
Viitorul Lucăceni – CSM Satu Mare (ora 12:00 – sen./ora 14:00 – jun.)
Arbitri: Pop Lucian, Sălăgean Norbert, Maxi Cătălin;
Observator: Petz Istvan;
Duminică, 27 octombrie:
Schwaben Kalmandi Cămin – Recolta Sanislău (ora 12:00/14:00)
Arbitri: Peneghi Şerban, Bauer Iosif, Bauer Adalbert;:
Observator: Rus Gavril;
Stăruinţa Berveni – Schamagosch Ciumeşti (ora 12:00/14:00)
Arbitri: Kopriva Zsolt, Miron Ciprian, Marian Beniamin;
Observator: Kegyes Tibor;
AS Ghenci – Unirea Pişcolt (ora 12:00/14:00)
Arbitri: Dragoş Bogdan, Moisa Florin, Turoczi Sergiu;
Observator: Morar Nicolae;
Fortuna Căpleni – Frohlich Foieni (ora 12:00/14:00)
Arbitri: Matei Claudiu, Lukacs Levente, Pop Emanuel;
Observator: Cseh Sandor;
Victoria Tiream – Real Andrid (ora 12:00/14:00)
Arbitri: Rad Bogdan, Chiorean Raul, Botos Roland;
Observator: Mândreanu Remus;
Program Liga 5, Seria A, etapa 9:
Duminică, 27 octombrie:
Olimpia Căuaş – Kneho Urziceni (ora 13:00)
Arbitri: Peter Alin, Peter Iulian, Ciceu Marian;
Observator: Rozs Zoltan;
Olimpia Domăneşti – Vulturii Santău (ora 13:00)
Arbitri: Simon Elek, Denis Gherman, Şerban Ovidiu;
Observator: Silaghi Romeo;
Gloria Moftinu Mare – Termala Dindeşti (ora 15:30)
Arbitri: Simon Elek, Denis Gherman, Şerban Ovidiu;
Observator: Dorca Marcel;
Platanul Marna – Dacia Supur(ora 15:30)
Arbitri: Peter Alin, Peter Iulian, Ciceu Marian;
Observator: Juhasz Tibor;

Program Liga 5, Seria B, etapa 9:
Sâmbătă, 26 octombrie:
Recolta Dorolț II (Dara) – AS CS Diferit (ora 16:00)
Arbitri: Mihai Marius, Bonţidean Daniel, Rus Cătălin;
Observator: Lizac Paul;
Codreana Homoroade – Unirea Bercu (ora 16:00)
Arbitri: Rebegea Ciprian, Batori Patrick, Lakatos Gabor;
Observator: Racolţa Vasile;
Duminică, 27 octombrie:
Viitorul Viile Satu Mare – Egri Sasok Agriş (ora 14:30)
Arbitri: Bărbuş Stejerel, Bonţidean Daniel, Sas Bogdan;
Observator: Hriţiu Ciprian;
Ugocea Porumbeşti – Prietenia Crucişor (ora 15:00)
Arbitri: Sabo Andrei, Gherasim Alexandru, Dumitraş Gheorghe;
Observator: Borz Ionel;