Un tânar, de 20 de ani, s-a ales cu dosar penal
14 aug. 2019, 16:22
Actualizat: 14 aug. 2019, 16:22

02moped
Articol scris de Scris de Paduraru Valentin
Un tânăr, de 20 de ani, a fost depistat de polițiști în timp ce conducea un moped neînmatriculat, fără a poseda permis de conducere.
Polițiștii din cadrul Secției Poliție Rurală Beltiug, au depistat la data de 13 august a.c., în jurul orei 18.40, un tânăr, de 20 de ani, din localitatea Ghirișa, care conducea un moped, în aceeași localitate, fără a poseda permis de conducere.De asemenea, în urma verificărilor efectuate polițiștii au stabilit faptul că motociclul nu era înregistrat sau înmatriculat, astfel că în cauză s-a întocmit dosar penal.
Citește și:
- 13:32 - Gheorghe Piperea aruncă bomba: „Hold-up administrativ la CNA! Decizia împotriva Realitatea Plus, un abuz”. Se cere desființarea instituției
- 13:21 - CNA analizează solicitarea de rediscutare privind retragerea licenței Realitatea PLUS, la ora 13:30
- 13:15 - George Simion: "Decizia închiderii Realitatea e motivată politic. E un atac la democrație"
- 12:35 - Audiență record pentru Realitatea PLUS după decizia CNA: Rămânem alături de voi
Mai multe articole despre
Urmărește știrile Realitatea de Satu Mare și pe Google News










