Sediul PSD din municipiul Satu Mare, vandalizat
28 feb. 2019, 20:37
Actualizat: 28 feb. 2019, 20:37

psd_vandalizat
Articol scris de Scris de Paduraru Valentin
Persoane necunoscute au vandalizat sediul PSD Satu Mare. Pe geamurile sediului au fost scrise cu cariocă neagră mesaje anti-PSD.
”Hoții” și ”JOS PSD” sunt mesajele scrise pe ușile și geamurile sediului PSD Satu Mare.Nu este pentru prima dată când sediul PSD din municipiul Satu Mare este vandalizat. În 24 iunie 2018, două sticle incendiare au fost puse chiar la uşa de intrare în sediul PSD Satu Mare, acestea explodând imediat. Din fericire, nu au fost înregistrate victime, iar în sediul PSD nu se afla nimeni în acel moment.
Citește și:
- 13:32 - Gheorghe Piperea aruncă bomba: „Hold-up administrativ la CNA! Decizia împotriva Realitatea Plus, un abuz”. Se cere desființarea instituției
- 13:21 - CNA analizează solicitarea de rediscutare privind retragerea licenței Realitatea PLUS, la ora 13:30
- 13:15 - George Simion: "Decizia închiderii Realitatea e motivată politic. E un atac la democrație"
- 12:35 - Audiență record pentru Realitatea PLUS după decizia CNA: Rămânem alături de voi
Mai multe articole despre
Urmărește știrile Realitatea de Satu Mare și pe Google News










