Advertising
Primăria Satu Mare a reabilitat intrările în municipiu
29 oct. 2019, 16:17

intrari11
Articol scris de Scris de Paduraru Valentin
Primăria Municipiului Satu Mare a reabilitat intrările în oraș.
[gallery ids="91401,91402,91403"]S-au efectuat lucrări de recondiționare a soclului, panourile au fost înlocuite, iar pe fiecare poartă de intrare a fost montată stema orașului.Lucrarea, în valoare de circa 200.000 lei, s-a realizat din eforturi proprii şi a vizat întreg ansamblul, reuşind să schimbe aspectul estetic al zonei.
Citește și:
- 15:50 - Complot dejucat în Serbia: doi bărbați, suspectați că plănuiau asasinarea lui Vučić
- 11:00 - Ședință de criză la Constanța, după explozia dronei. Președintele Nicușor Dan așteaptă explicații
- 08:53 - Ținta dronei care a explodat la Constanța, o navă "fantomă" rusească aflată în port - PRESA
- 08:50 - Furtunile și ploile pun stăpânire pe mare parte din țară. Vezi HARTA
Mai multe articole despre
Urmărește știrile Realitatea de Satu Mare și pe Google News














