Advertising
O tânără a ajuns cu mașina în șanț. A fost transportată la spital

O tânără a ajuns cu mașina în șanț. A fost transportată la spital
Scris de Paduraru Valentin Publicat: 12 dec. 2019, 14:13
În dimineața zilei de 11.12.2019, în jurul orei 06.20, polițiștii rutieri careieni au intervenit la un eveniment rutier produs între localitățile Ady Endre și Căuaș, soldat cu rănirea ușoară a unei persoane.
Citește și
- 15:50Complot dejucat în Serbia: doi bărbați, suspectați că plănuiau asasinarea lui Vučić
- 15:35Zelenski anunță lovituri la sute de kilometri în Rusia: Ucraina a atacat un depozit de petrol și două rafinării
- 13:10Circulație oprită pe Podul Prieteniei sâmbătă: care este motivul și cât vor dura restricțiile
- 12:31Exclusiv la „Culisele Statului Paralel”: Călin Georgescu, față în față cu Anca Alexandrescu, duminică de la 20:55
Distribuie articolul
Mai multe articole despre
Urmărește știrile Realitatea de Satu Mare și pe Google News


























