Sâmbătă și duminică sunt programate meciurile etapei a XII-a din seriile A și B, respectiv etapa a XVI-a din Seria C, dar și un joc restant din Liga 5, Seria B, etapa 9.

Program Liga 4, Seria A (Zona Tur-Talna), etapa 12:
Sâmbătă, 7 martie:
Voinţa Lazuri – Talna Oraşu Nou (ora 13:00 și 15:00)
Arbitri: Simon Elek, Denis Gherman, Matei Claudiu;
Observator: Rus Gavril;
Energia Negreşti – Victoria Apa (ora 14:00 sen./ ora 16:00 jun.)
Arbitri: Kovacs Szabolcs, Toth Kristian, Maxi Cătălin;
Observator: Torok Zoltan;
Duminică, 8 martie (ora 13:00 și 15:00):
Sportul Botiz – Turul Micula
Arbitri: Pop Emanuel, Bonţidean Daniel, Jenifer Denisa Damian;
Observator: Ziman Cornel;
Speranța Halmeu – Olimpia MCMXXI Satu Mare
Arbitri: Pop Lucian, Toth Kristian, Botos Roland;
Observator: Dorca Marcel;
AS Livada – Vointa Turț
Arbitri: Matei Claudiu, Bauer Iosif, Bauer Adalbert;
Observator: Dumitraș Gheorghe;
Venus Dumbrava – Dacia Medieşu Aurit (teren Medieș, ora 14:00 sen./ ora 16:00 jun.)
Arbitri: Simon Elek, Estan Alex, Trella Zoran;
Observator: Viorel Stoica;

Program Liga 4, Seria B (Zona Someș), etapa 12:
Sâmbătă, 7 martie:
Recolta Dorolţ – Someşul Oar (teren Dara, ora 12:00/14:00)
Arbitri: Dragoș Bogdan, Sălăgean Norbert, Reday Arpad;
Observator: Csehn Sandor;
Duminică, 8 martie:
Luceafărul Decebal – Ştiinţa Beltiug (ora 12:00/14:00)
Arbitri: Peneghi Șerban, Moisa Florin, Miron Ciprian;
Observator: Pataki Zoltan;
Voinţa Doba – Viitorul Vetiş (ora 13:00/15:00)
Arbitri: Dragoș Bogdan, Maxi Cătălin, Turoczi Norbert;
Observator: Kegyes Tibor;
Voinţa Babţa – Unirea Păuleşti (ora 13:00/15:00)
Arbitri: Peter Alin, Ciceu Marian, Juhasz Tibor;
Observator: Morar Nicolae;
Cetate Ardud – FC Unirea Tăşnad (teren Tășnad, ora 13:00/15:00)
Arbitri: Kallos T., Batori Patrick, Petruț Sebastian;
Observator: Gherasim Alexandru;
Crasna Moftinu Mic stă.

Program Liga 4, Seria C (Zona Crasna), etapa 16:
Duminică, 8 martie:
Frohlich Foieni – Unirea Pişcolt (ora 12:00/14:00)
Arbitri: Bathory Ştefan, Lukacs Levente, Nagy Szabolcs;
Observator: Iuhas Ioan;
AS Ghenci – CSM Victoria Carei (ora 13:00/15:00)
Arbitri: Neichi Sergiu, Denis Gherman, Popescu Tudor;
Observator: Ross Zoltan;
Fortuna Căpleni – Viitorul Lucăceni (ora 13:00/15:00)
Arbitri: Bogdan Răzvan, Man Cătălin, Miclăuș Răzvan;
Observator: Halici Eugen;
Recolta Sanislău – AS Căpleni (ora 13:00/15:00)
Arbitri: Rebegea Ciprian, Raț Sebastian jr., Rus Cătălin;
Observator: Vigu Iosif;
Real Andrid – Schamagosch Ciumeşti (ora 13:00/15:00)
Arbitri: Rad Bogdan, Chiorean Radu, Szakacs Zoltan;
Observator: Mîndreanu Remus;
Schwaben Kalmandi Cămin – Stăruinţa Berveni (ora 13:00/15:00)
Arbitri: Kopriva Zsolt, Kopriva Tamas, Biro Eniko;
Observator: Petz Istvan;
Victoria Tiream – CSM Satu Mare (ora 13:00/15:00)
Arbitri: Kovacs Szabolcs, Sălăgeanu Norbert, Chiorean Radu;
Observator: Năstruț Liviu;

Meci restant, Liga 5, Seria B, etapa 9:
Sâmbătă, 7 martie (ora 16:00):
Recolta Dorolț II (Dara) – AS CS Diferit
Arbitri: Pop Emanuel, Sician Mihai, Sician Gabriel;
Observator: Turtureanu Ioan;