Actualitate· 1 min citire

Tânără fără permis prinsă de polițiști conducând un moped

moped

moped

Scris de Paduraru Valentin Publicat: 20 sept. 2019, 15:39

Polițiștii au depistat ieri, 19 septembrie, o tânără, de 24 de ani, care conducea un moped fără a poseda permis de conducere.La data de 19 septembrie, în jurul orei 14.30, polițiștii au depistat în localitatea Peleș o tânără, de 24 de ani, din aceeași localitate, care conducea un moped.

În urma verificărilor efectuate polițiștii au stabilit faptul că aceasta nu posedă permis de conducere pentru nici o categorie fapt pentru care în cauză au întocmit dosar penal.

Distribuie articolul

Urmărește știrile Realitatea de Satu Mare și pe Google News

Mai multe știri din Actualitate