Maidanez speriat urcat pe bloc la Tăşnad, salvat de o femeie
15 nov. 2019, 12:09
Actualizat: 15 nov. 2019, 12:09

Maidanez speriat urcat pe bloc la Tăşnad, salvat de o femeie
Articol scris de Scris de Paduraru Georgiana
Un câine speriat a urcat pe bloc la Tăşnad şi n-a mai putut să coboare, dar a fost salvat de o femeie, înainte să se arunce, titrează observator.tv.
Un câine speriat a urcat pe bloc la Tăşnad şi n-a mai putut să coboare, dar a fost salvat de o femeie, înainte să se arunce, titrează observator.tv.
[gallery ids="92155,92156,92157"]Imaginile au fost trimise redacţiei Observator.tv de la Tăşnad, unde o femeie a filmat un maidanez pe un bloc, disperat şi agitat că nu ştie pe unde să mai coboare.În imagini se vede cum un căţel e pe acoperişul unui bloc cu 4 etaje, încearcă să găsească un loc pe unde să coboare de la înălţime. În cele din urmă, o locatară a urcat pe bloc şi a reuşit să salveze căţelul, înainte ca acesta să sară.
Citește și:
- 18:58 - Mitul „administratorului model” Ilie Bolojan, spulberat de Curtea de Conturi
- 16:54 - Reacția lui Raed Arafat după ce un medic a fost agresat într-un spital din Maramureș
- 16:50 - Viscolul închide drumuri și lasă localități fără electricitate
- 15:26 - STB, „gaura neagră” a Capitalei: 10.000 de angajați și o politizare cronică pe banii bucureștenilor
Mai multe articole despre
Urmărește știrile Realitatea de Satu Mare și pe Google News
_4f88515c25_a3b9209761.webp)










