Advertising
Femeie din Negreşti Oaş cercetată de oamenii legii pentru că vindea ţigări de contrabandă
8 iul. 2021, 14:19

Femeie din Negreşti Oaş cercetată de oamenii legii pentru că vindea ţigări de contrabandă
Articol scris de Scris de A L
Este vorba de o femeie, de 65 de ani
Polițiștii din cadrul Poliției oraș Negrești Oaș au depistat pe raza de competență o femeie, de 65 de ani, care oferea spre vânzare de la domiciliul său țigări de proveniență ucraineană.
Astfel, polițiștii negreșteni au ridicat în vederea confiscării de la domiciliul acesteia 2 140 de fire de țigări de proveniență ucraineană.
În cauză cercetările continuă în cadrul dosarului penal întocmit sub aspectul comiterii infracțiunii asimilatei contrabandei.
Sursa: Realitatea de Satu Mare
Citește și:
- 15:50 - Complot dejucat în Serbia: doi bărbați, suspectați că plănuiau asasinarea lui Vučić
- 22:32 - Anca Alexandrescu: Eu sunt doar o voce care duce mai departe niste mesaje. Orice ați face, nu-mi închideți gura și nici Realitatea. Nu ne vom opri
- 22:27 - Realitatea Plus, lăsată din nou fără emisie timp de trei ore. George Simion acuză „pumnul în gură pus democrației și libertății presei”
- 21:56 - George Simion, reacție acidă după acuzațiile de dezinformare: ”Românii au văzut cine a intoxicat spațiul public”
Mai multe articole despre
Urmărește știrile Realitatea de Satu Mare și pe Google News














