FOTO | Grav accident în judeţul Satu Mare! Două persoane au murit după impactul dintre o ambulanţa şi o autoutilitară

amb_acc
Grav accident în judeţul Satu Mare
Două persoane au murit şi patru au fost rănite în urma unui accident rutier care a avut loc luni dimineaţa în judeţul Satu-Mare.
Accidentul a avut loc în localitatea Ciuperceni, pe DN19, care leagă Satu Mare de Negreşti-Oaş.Din primele informaţii o ambulanţă a intrat în coliziune cu o autoutilitară, rezultând șase victime, dintre care două persoane decedate.“Azi, la ora 06.49 pe DN 19 în localitatea Ciuperceni, jud. Satu Mare, a avut loc un eveniment rutier în care au fost implicate o autospecială a ambulanței, o autoutilitară și un autoturism. În urma evenimentului a decedat o persoană , o persoană este în stop cardiorespirator , iar 6 persoane au fost transportate la Spitalul Județean Satu Mare pentru investigații medicale.În cauză cercetările continuă în vederea stabilirii împrejurărilor în care a avut loc evenimentul”, a transmis iniţial IPJ Satu Mare.
Citește și:
- 15:50 - Complot dejucat în Serbia: doi bărbați, suspectați că plănuiau asasinarea lui Vučić
- 11:04 - Captură impresionantă a Poliției Române. 4 kg de cocaină și 26 de kg de canabis, descoperite la un ucrainean
- 11:00 - Ședință de criză la Constanța, după explozia dronei. Președintele Nicușor Dan așteaptă explicații
- 08:53 - Ținta dronei care a explodat la Constanța, o navă "fantomă" rusească aflată în port - PRESA
Mai multe articole despre
Urmărește știrile Realitatea de Satu Mare și pe Google News














