Sâmbătă și duminică sunt programate meciurile etapei a noua din seriile A și B, respectiv etapa a zecea din Seria C a ligii a patra sătmărene, dar și jocurile etapei a opta, prima a returului, din Liga 5.

Program Liga 4, Seria A (Zona Tur-Talna), etapa 9:
Sâmbătă, 19 octombrie:
Energia Negreşti – Speranţa Halmeu (ora 13:00/15:00)
Arbitri: Bogdan Răzvan, Pop Emanuel, Zsigrai Cătălin;
Observator: Andreica Marcel;
Voinţa Lazuri – Sportul Botiz (ora 12:00/14:00)
Arbitri: Simon Elek, Batori Patrick, Denis Gherman;
Observator: Stoica Viorel;
Duminică, 20 octombrie:
Turul Micula – Olimpia MCMXXI Satu Mare (ora 12:00/14:00)
Arbitri: Omuţ Marius, BH, BH;
Observator: Vigu Iosif;
Voinţa Turţ – Dacia Medieşu Aurit (ora 12:00/14:00)
Arbitri: Mihai Marius, Sician Gabriel, Raţ Sebastian jr.;
Observator: Rus Gavril;
AS Livada – Venus Dumbrava (ora 12:00/14:00)
Arbitri: Simon Elek, Miclăuș Răzvan, Bonţidean Daniel;
Observator: Turtureanu Ioan;
Miercuri, 23 octombrie:
Victoria Apa – Talna Oraşu Nou
Arbitri: Pop Lucian, Moisa Florin, Botos Roland;
Observator: Ziman Cornel;

Program Liga 4, Seria B (Zona Someş), etapa 9:
Sâmbătă, 19 octombrie:
Ştiinţa Beltiug – Unirea Păuleşti (ora 13:00 sen/ ora 15:00 jun)
Arbitri: Dragoş Bogdan, Chiorean George, Miron Ciprian;
Observator: Petz Istvan;
Duminică, 20 octombrie:
Viitorul Vetiş – Recolta Dorolţ (ora 12:00/14:00)
Arbitri: Chiriloaia Ciprian, Lukacs Levente, Nagy Szabolcs;
Observator: Năstruţ Liviu;
Voinţa Babţa – Voinţa Doba (ora 12:00/14:00)
Arbitri: Iuhas Tibor, Moisa Florin, Pop Emanuel;
Observator: Rozs Zoltan;
Luceafărul Decebal – Someşul Oar (ora 12:00/14:00)
Arbitri: Pop Lucian, Toth Cristian, Maxi Cătălin;
Observator: Borz Ionel;
Crasna Moftinu Mic – FC Unirea Tăşnad (ora 15:00 sen)
Arbitri: Kovacs Szabolcs, Sălăgean Norbert, Miron Ciprian;
Observator: Cseh Sandor;
Cetate Ardud stă.

Program Liga 4, Seria C (Zona Crasna), etapa 10:
Sâmbătă, 19 octombrie:
CSM Satu Mare – Schwaben Kalmandi Cămin (ora 13:00/15:00)
Arbitri: Bathory Ştefan, Popescu Tudor, Jenifer Damian;
Observator: Halici Eugen;
Duminică, 20 octombrie:
AS Căpleni – Viitorul Lucăceni (ora 12:00/14:00)
Arbitri: Bărbuş Stejerel, Trella Zoran, Ghencean Ionuţ;
Observator: Pintea Mircea;
Schamagosch Ciumeşti – CSM Victoria Carei (ora 12:00/14:00)
Arbitri: Peneghi Şerban, Bathory Ştefan, Denis Gherman;
Observator: Pataki Zoltan;
Unirea Pişcolt – Stăruinţa Berveni (teren Berveni, ora 12:00/14:00)
Arbitri: Rad Bogdan, Botoş Roland, Biro Eniko;
Observator: Petz Itsvan;
Frohlich Foieni – AS Ghenci (ora 12:00/14:00)
Arbitri: Peter Alin, Ciocoi Marian, Peter Iulian;
Observator: Mândreanu Remus;
Recolta Sanislău – Victoria Tiream (ora 12:00/14:00)
Arbitri: Chiorean Cristian, Bauer Iosif, Bauer Adalbert;
Observator: Dorca Marcel;
Real Andrid – Fortuna Căpleni (ora 12:00/14:00)
Arbitri: Brigadă Sălaj;
Observator: Morar Nicolae;

Program Liga 5, Seria A, etapa 8:
Sâmbătă, 19 octombrie:
Vulturii Santău – Gloria Moftinu Mare (ora 16:00)
Arbitri: Rebegea Ciprian, Sician Mihai, Petruţ Sebastian;
Observator: Iuhas Ioan;
Kneho Urziceni – Olimpia Domăneşti (ora 16:30)
Arbitri: Matei Claudiu, Estan Alex, Bonţidean Daniel;
Observator: Juhasz Tibor;
Duminică, 20 octombrie:
Termala Dindeşti – Platanul Marna (ora 15:30)
Arbitri: Chiorean George, Turoczi Sergiu, Szakacs Zsolt;
Observator: Papp Ioan;
Dacia Supur – Olimpia Căuaş (amânat)

Program Liga 5, Seria B, etapa 8:
Sâmbătă, 19 octombrie:
AS CS Diferit – Viitorul Viile Satu Mare (ora 16:00)
Arbitri: Por Constantin, Stoenciu David, Lakatos Tibor;
Observator: Lizac Paul;
Duminică, 20 octombrie:
Egri Sasok Agriş – Ugocea Porumbeşti (ora 13:30)
Arbitri: Dumitraş Gheorghe, Gherasim Alexandru, Szabo Andrei;
Observator: Iuhas Ioan;
Prietenia Crucişor – Codreana Homoroade (ora 15:00)
Arbitri: Bogdan Răzvan, Sas Bogdan, Por Constantin;
Observator: Chioreanu Radu;
Unirea Bercu – Recolta Dorolț II – Dara (ora 16:30)
Arbitri: Gherasim Alexandru, Dumitraş Gheorghe, Sabo Andrei;
Observator: Racolţa Vasile;