Sâmbătă și duminică sunt programate meciurile etapei a doua din cele trei serii ale ligii a patra sătmărene.

În Seria A sunt programate toate cele șase meciuri, în Seria B sunt amânate două jocuri, iar în Seria C este amânat duelul dintre Fortuna Căpleni și CSM Satu Mare.

Program Liga 4, Seria A (zona Tur-Talna), etapa 2:

Sâmbătă, 31 august:

Energia Negreşti – Olimpia MCMXXI Satu Mare (ora 16:00/18:00)

Arbitri: Bathory Ştefan, Lukacs Levente, Neichi Sergiu:

Observator: Iuhas Ioan;

Duminică, 1 septembrie:

Speranţa Halmeu – Voinţa Turţ (ora 16:00/18:00)

Arbitri: Simon Elek, Bauer Iosif, Bauer Adalbert;

Observator: Turturean Ioan;

Venus Dumbrava – Turul Micula (ora 16:00/18:00)

Arbitri: Matei Claudiu, Bonţidean Daniel, Miclăuş Răzvan;

Observator: Stoica Viorel;

Sportul Botiz – Talna Oraşu Nou (ora 16:00/18:00)

Arbitri: Pop Lucian, Toth Cristian, Raul Chiorean;

Observator: Cseh Sandor;

AS Livada – Victoria Apa (ora 16:00/18:00)

Arbitri: Chiorean George, Moisa Florin, Miron Ciprian;

Observator: Ziman Cornel;

Voinţa Lazuri – Dacia Medieşu Aurit (ora 16:00/18:00)

Arbitri: Bărbuş Stejerel, Orha Dan, Denis Gherman;

Observator: Halici Eugen;

Program  Liga 4, Seria B, (zona Someş), etapa 2:

Sâmbătă, 31 august:

ACS Voinţa Doba – Unirea Păuleşti (ora 16:00/18:00)

Arbitri: Mihai Marius, Deac Vlad, Bărbuş Stejerel;

Observator: Borz Ionel;

Someşul Oar AS – Crasna Moftinu Mic (ora 16:00 sen./18:00 jun.)

Arbitri: Dragoş Bogdan, Pop Lucian, Reday Arpad;

Observator: Dumitraș Gheorghe;

Duminică, 1 septembrie:

Voinţa Babţa – FC Unirea Tăşnad (ora 16:00/18:00)

Arbitri: Bogdan Răzvan, Ciocoi Marian, Ghencean Ionuţ;

Observator: Vigu Iosif;

Luceafărul Decebal – Recolta Dorolţ (ora 16:00/18:00)

Arbitri: Neichi Sergiu, Sician Mihai, Nagy Szabolcs;

Observator: Gherasim Alexandru;

CS Cetate Ardud 800 – Viitorul Vetiş (amânat)

Someşul Odoreu – Ştiinţa Beltiug (amânat)

Program Liga 4, Seria C (zona Crasna), etapa :

Duminică, 1 septembrie:

Schwaben Kalmandi Cămin – Frohlich Foieni (ora 16:00/18:00)

Arbitri: Dragoş Bogdan, Sălăgean Norbert, Turoczi Zoltan;

Observator: Torok Zoltan;

Stăruinţa Berveni – CSM Victoria Carei (ora 16:00/18:00)

Arbitri: Brigadă Sălaj;

Observator: Pataki Zoltan;

AS Ghenci – Viitorul Lucăceni (ora 16:00/18:00)

Arbitri: Popescu Tudor, Bathory Ştefan, Lukacs Levente;

Observator: Lizak Paul;

Victoria Tiream – AS Căpleni (ora 16:00/18:00)

Arbitri: Peneghi Şerban, Kopriva Tamas, Kopriva Zsolt;

Observator: Niță Gheorghe;

Recolta Sanislău – Schamagosch Ciumeşti (ora 16:00/18:00)

Arbitri: Rebegea Ciprian, Estan Alex, Jennifer Damian;

Observator: Rus Gavril;

Real Andrid – Unirea Pişcolt (ora 16:00/18:00)

Arbitri: Brigadă Sălaj;

Observator: Mândreanu Remus;

Fortuna Căpleni – CSM Satu Mare (amânat)