Fotbal județean | Rezultatele înregistrate în Liga 4 (etapa 7) și Liga 5 (etapa 6)

Vineri, sâmbătă și duminică s-au disputat meciurile programate în etapa a VII-a din cele trei serii ale ligii a IV-a și jocurile etapei a VI-a din cele două serii ale Ligii a V-a. Rezultatele înregistrate în cele două ligi ale fotbalului județean sătmărean:

Rezultate Liga 4, Seria A (zona Tur-Talna), etapa 7: 
Sâmbătă, 13 octombrie:
Energia Negreşti 3 – 0 Venus Dumbrava (juniori 6-1)
Victoria Apa 3 – 1 AS Livada (juniori 0-3)
Duminică, 14 octombrie:
Egri Sasok Agriş 1 – 4 Voinţa Lazuri (juniori 0-7)
Speranța Halmeu 4 – 0 Someşul Odoreu (juniori 4-2)
Turul Micula 2 – 0 Dacia Medieşu Aurit (juniori 3-2)
Sportul Botiz 1 – 1 Talna Oraşu Nou (juniori 9-1)

Rezultate Liga 4, Seria B (Zona Someş), etapa 7: 
Sâmbătă, 13 octombrie:
Recolta Dorolţ 0 – 1 CSM Satu Mare (juniori 0-1)
Duminică, 14 octombrie: 
Atletic Craidorolț 0 – 1 Crasna Moftinu Mic (juniori 3-8)
Voinţa Babţa 5 – 1 ACS Voinţa Doba (juniori 5-3)
Luceafărul Decebal 3 – 1 Unirea Păuleşti (juniori 3-3)
Cetate 800 Ardud 4 – 1 Viitorul Vetiş (juniori – amânat)
Ştiinţa Beltiug – Someşul Oar (amânat)

Rezultate Liga 4, Seria C (zona Crasna), etapa 7: 
Vineri, 12 octombrie:
CSM Victoria Carei 7- 0 AS Ghenci (juniori 6-0)
Duminică, 14 octombrie:
Schwaben Kalmandi Cămin 0 – 1 Schamagosch Ciumeşti (juniori 2-1)
Real Andrid 1 – 0 Recolta Sanislău (juniori 1-3)
Unirea Pişcolt 3 – 0 Stăruinţa Berveni (juniori 1-1)
Frohlich Foieni 2 – 1 Victoria Tiream (juniori 3-0)
AS Căpleni 6 – 2 Viitorul Lucăceni (juniori 8-2)
Fortuna Căpleni a stat.

Rezultate Liga 5, Seria A, etapa 6: 
Sâmbătă, 13 octombrie:
Vulturii Santău 3 – 1 Olimpia Căuaş (1-1)
Duminică, 14 octombrie:
Olimpia Domăneşti 3 – 1 Speranța Bogdand (1-1)
Termala Dindeşti 1 – 1 Kneho Urziceni (1-0)
Dacia Supur 2 – 6 Olimpia MCMXXI Satu Mare (1-2)
Gloria Moftinu Mare 4 – 2 Platanul Marna (3-0)

Rezultate Liga 5, Seria B, etapa 6: 
Sâmbătă, 13 octombrie: 
Cetate 800 Ardud II 5 – 8 Vointa Turț 
Duminică, 14 octombrie:
ACS Turulung 2 – 4 Ugocea Porumbeşti (2-2)
Codreana Homoroade 5 – 2 Viitorul Viile Satu Mare (3-0)
Recolta Dorolț II 6 – 0 CSM Satu Mare II (3-0)
Unirea Bercu 2 – 0 Prietenia Crucişor (1-0)