Fotbal județean | Rezultatele înregistrate în Liga 4 (etapa 10) și Liga 5 (etapa 9)

Sâmbătă și duminică s-au disputat meciurile programate în etapa a X-a din cele trei serii ale ligii a IV-a și jocurile etapei a IX-a din cele două serii ale Ligii a V-a. Rezultatele înregistrate în cele două ligi ale fotbalului județean sătmărean:

Rezultate Liga 4, Seria A (zona Tur-Talna), etapa 10:
Sâmbătă, 3 noiembrie:
Victoria Apa 2 – 2 Speranța Halmeu (juniori – nu s-a jucat)
Duminică, 4 noiembrie:
Egri Sasok Agriş 2 – 3 Someşul Odoreu (juniori 3-5)
Voinţa Lazuri 2 – 4 Venus Dumbrava (juniori 1-3)
Turul Micula 4 – 6 Talna Oraşu Nou (juniori 3-1)
Dacia Medieşu Aurit 2 – 1 AS Livada (juniori 4-4)
Sportul Botiz 0 – 3 Energia Negreşti (juniori 2-2)

Rezultate Liga 4, Seria B (Zona Someş), etapa 10:
Sâmbătă, 3 noiembrie:
CSM Satu Mare 4 – 0 Unirea Păuleşti (juniori 7-2)
Ştiinţa Beltiug 1 – 1 Voinţa Babţa (juniori 13-2)
Duminică, 4 noiembrie:
Recolta Dorolţ 7 – 1 Voinţa Doba (juniori 8-2)
Viitorul Vetiş 2 – 5 Someşul Oar (juniori 4-1)
Atletic Craidorolț 2 – 3 Luceafărul Decebal (juniori 1-9)
AS CS Cetate 800 Ardud 0 – 3 Crasna Moftinu Mic (juniori – nu s-a jucat)

Rezultate Liga 4, Seria C (zona Crasna), etapa 10:
Sâmbătă, 3 noiembrie:
CSM Victoria Carei 3 – 0 Stăruinţa Berveni (juniori 6-0)
Duminică, 4 noiembrie:
Fortuna Căpleni 2 – 1 Victoria Tiream (juniori 1-0)
Unirea Pişcolt 3 – 1 AS Ghenci (juniori 2-0)
Frohlich Foieni 5 – 0 Recolta Sanislău (juniori 3-2)
Viitorul Lucăceni 1 – 2 Real Andrid (juniori 1-1)
Schwaben Kalmandi Cămin 1 – 1 AS Căpleni (juniori 2-4)
Schamagosch Ciumeşti a stat.

Rezultate Liga 5, Seria A, etapa 9:
Duminică, 4 noiembrie:
Dacia Supur 2 – 3 Termala Dindeşti (1-1)
Gloria Moftinu Mare 3 – 1 Vulturii Santău (2-0)
Platanul Marna 3 – 1 Olimpia Domăneşti (1-0)
Kneho Urziceni 0 – 4 Olimpia MCMXXI Satu Mare (0-2)
Olimpia Căuaş 3 – 0 Speranța Bogdand (neprezentare Bogdand)

Rezultate Liga 5, Seria B, etapa 9:
Sâmbătă, 3 noiembrie:
AS CS Cetate 800 Ardud 1 – 3 Codreana Homoroade (1-1)
Duminică, 4 noiembrie:
Viitorul Viile Satu Mare 1 – 3 Voința Turț (1-1)
ACS Turulung 2 – 1 Recolta Dorolț II (1-1)
Ugocea Porumbeşti 4 – 1 Unirea Bercu (2-0)
CSM Satu Mare – Prietenia Crucişor (amânat)