Sâmbătă și duminică sunt programate jocurile etapei a XV-a din Seria C a ligii a patra, meciuri din faza județeană a Cupei României, dar și câteva jocuri amicale.

Program Liga 4, Seria C (Zona Crasna), etapa 15:
Sâmbătă, 16 martie (ora 13:00 și 15:00): 
CSM Victoria Carei – Recolta Sanislău 
Arbitri: Kovacs Istvan, Matei Claudiu, Popescu Tudor;
Arbitru de rezervă: Sician Gabriel;
Observator: Petz Istvan
Brigadă juniori: Popescu Tudor, Sician Gabriel, Matei Claudiu;

Duminică, 17 martie (ora 13:00 și 15:00):
AS Căpleni – Fortuna Căpleni
Arbitri: Kovacs Szabolcs, Matei Claudiu, Bathory Ştefan;
Observator: Pataki Zoltan;
Stăruinţa Berveni – Victoria Tiream
Arbitri: Rad Bogdan, Miron Ciprian, Reday Arpad;
Observator: Torok Zoltan;
Real Andrid – Frohlich Foieni
Arbitri: Chiş Florin, Peter Alin, Ardelean Vlad;
Observator: Mândreanu Remus;
AS Schamagosch Ciumeşti – AS Ghenci
Arbitri: Simon Elek, Sas Bogdan, Bonţidean Daniel;
Observator: Turtureanu Ioan;
Schwaben Cămin – Unirea Pişcolt
Arbitri: Peneghi Şerban, Botoş Lorand, Moisa Florin;
Observator: Niţă Gheorghe;
AS Viitorul Lucăceni stă.

Program Cupa României – faza județeană:
Sâmbătă, 16 martie (ora 13:00):
Dacia Medieşu Aurit – CSM Satu Mare
Arbitri: Bogdan Răzvan, Bathory Ştefan, Pop Emanuel;
Observator: Iosif Vigu;

Duminică, 17 martie: 
Ştiinţa Beltiug – CS Cetate Ardud 800 (ora 15:00)
Arbitri: Bărbuş Stejerel, Ghencean Ionuţ, Bumbuc Marius;
Observator: Năstruţ Liviu;
Energia Negreşti – AS Livada (ora 15:00)
Arbitri: Rebegea Ciprian, Petruţ Sebastian, Nagy Szabolcs;
Observator: Cseh Sandor;
Talna Oraşu Nou – Sportul Botiz (16:00)
Arbitri: Bogdan Răzvan, Bauer Iosif, Bauer Adalbert;
Observator: Ziman Cornel;

Meciuri amicale:
Sâmbătă, 16 martie:
Turul Micula – Crasna Moftinu Mic (ora 13:00)
Arbitri: Bărbuş Stejerel, Bauer Iosif, Bauer Adalbert;
Unirea Păuleşti – Viitorul Vetiş (teren Petin, ora 15:30)
Arbitri: Simon Elek, Trella Zoran, Ghencean Ionuţ;

Duminică, 17 martie: 
Voinţa Turţ – Olimpia MCMXXI (ora 14:00)
Arbitri: Raţ Sebastian, Raţ Sebastian Jr., Sician Gabriel;
Luceafărul Decebal – Kneho Urziceni (ora 14:00)
Arbitri: Pop Emanuel, Popescu Tudor, Denis Gherman;